verze pro tisk

Leden 2011: Tipy na last minute zájezdy

9. únor 2011

Leden je velmi studeným měsícem, a pokud si člověk nechce užívat zimy na horách, má určitě otevřenou cestu někam do teplých krajin. Destinací, kam je možné vyrazit na zájezdy last minute, je pochopitelně velká spousta. V mnohých ale nepanuje zrovna ideální počasí a některé zájezdy jsou také hodně drahé. Proto je třeba velmi dobře svou zimní dovolenou volit tak, aby vám co nejlépe vyhovovala. Podívejme se na několik základních lokalit, které jsou v zimním období nejnavštěvovanější a nejoblíbenější.

Leden 2011: Tipy na last minute zájezdyLeden 2011: Tipy na last minute zájezdy

Kuba last minute určitě nezklame

Jednou z velmi navštěvovaných oblastí zejména v době, kdy v Evropě panuje zima, je zcela jistě Střední Amerika. Pokud bychom měli volit některou ze zemí, která se tady nachází, mohla by jí být například Kuba. Last minute zájezdy na Kubu jsou hojně zaměřeny zejména na potápění. Podmořský svět na Kubě je obrovsky bohatý a vidět zde mohou turisté i živočichy a rostliny, které není možné jinde spatřit. Jinak nelze zapomenout ani na starou část Havany a další místa, kudy kráčela historie.

Dominikánská republika velmi oblíbenou destinací

Druhým největším ostrovem z Karibských ostrovů je Dominikánská republika. Zabírá konkrétně 2/3 celé rozlohy hlavního ostrova Hispaniola nacházejícího se ve Velkých Antilách. Dominikánská republika je skvělá hlavně z hlediska geografického rozčlenění. Turisté milují zejména nádherné bílé písečné pláže. Vybavenost pobřeží je nadmíru dobrá, jelikož se lidé mohou věnovat prakticky všem možným aktivitám, které je jen napadnou.

Na poslední chvíli do Thajska

Když se řekne exotická dovolená, tak se mnohým lidem vybaví Thajsko. Tato skvělá asijská země nabízí prakticky všechno, co vlastně může destinace tohoto typu nabídnout. Mimo krásné památky je možné se setkat i s atmosférou zdejších trhů, které jsou typické zejména dlouhým smlouváním se zdejšími obchodníky. Nádherný je ale také například národní park Khao Sok, jehož obstupují velmi husté zelené deštné pralesy a vápencové hory. Zapomenout nelze ani na nádherné prosluněné pláže s plnou vybaveností.

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Penney

sobota, 22. červenec 2017
11:43

Hi, i think that i saw you visited my blog so i came to “return the
favor”.I'm attempting to find things to improve my site!I suppose its ok to use some
of your ideas!!


posted by: Penney [Odpovědět]

Čtěte také...

Top last minute destinace 2011

Top last minute destinace 2011

Mezi nabídkami jednotlivých cestovních kanceláří lze vypozorovat, které destinace a letoviska budou pro tento rok nejvíce v kurzu. Není příliš překvapivým faktem, že se jednotlivé top last minute destinace 2011 příliš neliší od oblíbených destinací v minulých letech.

Last minute zájezdy - levná dovolená na poslední chvíli

Last minute zájezdy - levná dovolená na poslední chvíli

Stále jste si ještě nevybrali dovolenou a čekáte na poslední chvíli? Pak možná děláte dobře, neboť aktuální zájezdy na poslední chvíli mohou být až o desítky procent levnější. Takzvané last minute zájezdy dnes běžně nabízejí prakticky všechny cestovní kanceláře.


Costa Brava: Last minute zájezdy

Costa Brava: Last minute zájezdy

Přestože je Španělsko v posledních letech českými turisty trochu opomíjeno, jedná se o destinaci, která může nabídnout ideální podmínky pro dovolenou. Velmi populárním je u našinců zejména „Divoké pobřeží“, Costa Brava, které dosahuje celkové délky až 220km.

Costa Brava: 3 tipy, kam jet s rodinou

Costa Brava: 3 tipy, kam jet s rodinou

Costa Brava je nejvíce navštěvovanou oblastí Španělska. Tato severovýchodní část země má také přezdívku Divoké pobřeží. Písečné pláže obklopené skalnatými útesy se táhnou až k hranicím s Francií. Počasí je tady pro letní dovolenou ideální, žádná přehnaná vedra, teploty okolo 28 stupňů. I proto je Co…Najděte si dovolenou na míru!
Aktuální last minute


Zajímavé odkazy