verze pro tisk

Dovolená last minute? Nezapomeňte na cestovní pojištění!

22. listopad 2015

Mnozí z vás si zvykli objednávat dovolenou na poslední chvíli. Last minute zájezdy jsou totiž cenově výhodnější nežli klasické nabídky, dají se tak ušetřit tisíce korun. Přináší to však sebou i jedno úskalí. Pokud odjíždíte ze dne na den, snadno můžete zapomenout na zásadní věc v podobě cestovního pojištění. Nyní ale vše vyřešíte i ve chvíli, kdy už jste na cestě na letiště. Cestovní pojištění do zahraničí si totiž sjednáte za pár minut online.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Dříve platilo, že jste pro cestovní pojištění museli jít na některou z poboček vybrané pojišovny. I s cestou vám to zabralo klidně až půl dne, pojištění navíc začalo platit nejdříve následujícího dne. Nyní už máte jinou možnost – vše vyřídit přes internet.

Na internetu je pojištění nejlevnější

Nejlevnější cestovní pojištění online vás vyjde od 9 Kč na 1 den. Ano, už i s takovou nabídkou se setkáte. Je ale samozřejmě dobré vědět, kde si takto levné pojištění zařídit. Z vlastní zkušenosti doporučuji zvolit portál Porovnej24.cz, který nabízí například i speciální cestovní pojištění na hory, sport či pracovní cesty.

Oceníte rychlý a pohodlný způsob vyřízení

Na webu si sjednáte cestovní pojištění za pár minut. Stačí zadat zemi, do které vyrážíte. Dále pak věk a délku pobytu. Na základě těchto dat vám portál najde všechny dostupné nabídky tuzemských pojišoven. Z nich si vyberete, dokončíte objednávku, zaplatíte a na ještě týž den vám na emailovou adresu přijde kompletní hotová a platná smlouva, která stvrzuje, že pojištění máte zajištěné. Pak už můžete bez problémů vyrazit za hranice naší země, aniž byste se museli obávat, že vás v případě úrazu či onemocnění čekají vysoké náklady na léčbu.

Pokud si zařizujete last minute zájezd, zjistěte si, zda cestovní pojištění není jeho součástí. Zpravidla tomu tak bývá, najdou se však i nabídky, které výslovně uvádí, že si cestovní pojištění musíte pořídit zvl᚝. A často je pak nejlepším řešením právě cestovní pojištění online. Na klasický způsob vyřízení na pobočce pojišovny vám už totiž nezbývá čas.

-don-

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Jedete na dovolenou? Nezapomeňte na online cestovní pojištění!

Jedete na dovolenou? Nezapomeňte na online cestovní pojištění!

A už se chystáte vyrazit na delší zahraniční dovolenou nebo třeba jen na víkend, vždy je dobré zajistit si včas cestovní pojištění. Nikdy nevíte, kdy se vám může hodit a většinou se tak stane v nejméně vhodnou dobu.

Cestovní pojištění pro zahraniční i tuzemský pobyt

Cestovní pojištění pro zahraniční i tuzemský pobyt

Cestovní pojištění si většina lidí zařizuje pouze tehdy, jede-li na dovolenou do zahraničí. Velmi praktické však je zařídit si nějaké dobré pojištění také ve chvíli, kdy plánujete dovolenou v tuzemsku.


Allianz Direct: Letní sleva na cestovní pojištění

Allianz Direct: Letní sleva na cestovní pojištění

Na dovolenou je potřeba se řádně připravit a vyřídit si také nezbytné cestovní pojištění, které Vás chrání před případnými problémy v zahraničí. Jednou z možností, kde uzavřít výhodné cestovní pojištění, je využití služeb u společnosti Allianz.

Před cestou do zahraničí si vždy sjednejte cestovní pojištění

Před cestou do zahraničí si vždy sjednejte cestovní pojištění

Je několik důležitých věcí a záležitostí, které je potřeba udělat před každou cestou na dovolenou. V první řadě si rozhodně zjistěte všechny detaily o zájezdu či pobytu. Před samotným odjezdem si pak zajistěte dům před případnými útoky zlodějů a vandalů. Na co však také nesmíte zapomenout, je uzavře…Najděte si dovolenou na míru!
Aktuální last minute


Zajímavé odkazy