verze pro tisk

Podzimní dovolená v zahraničí

8. říjen 2012

Ačkoliv v tuzemsku již panuje typické podzimní počasí, kdy se teploty pohybují přes den nešplhají nad dvacet stupňů a častěji prší, mnozí z nás si ještě chtějí užít slunečného počasí. V tom případě ale musejí vyrazit na dovolenou do zahraničí. Skvělé podmínky i v říjnu panují zejména v jižní a jihovýchodní Evropě nebo také v severní Africe.

Podzimní dovolená v zahraničíPodzimní dovolená v zahraničí

Dovolená Kréta

Pro podzimní dovolenou si lze vybrat například řecký ostrov Kréta. Dovolená Kréta - pod tímto pojmem si jednoznačně každý z nás představí slunečné počasí, vysoké teploty, azurově modré a teplé moře, výtečnou místní kuchyni, příjemné lidi a samozřejmě také starobylé kulturní památky a nádhernou krajinu. Kréta je zkrátka i v podzimním čase místem, které je pro dovolenou jako stvořené. Užijí si zde nejen milovníci pláží, kterých je zde poměrně velké množství, ale také vyznavači historie. Na památky zde narazí prakticky na každém kroku, ať už se jedná o zbytky staveb z období Říma či Byzancie, velký vliv zde zanechala také turecká nadvláda.

Egypt je ideální zemí pro podzimní dovolenou

Další zemí, kterou lze v tomto ročním období navštívit, neboť zde panují skvělé klimatické podmínky, je Egypt. Dříve velmi oblíbené last minute Egypt se nyní opět vracejí do módy. Lidé se již zbavili strachu, že Egypt není příliš bezpečnou zemí. V turistických střediscích je tomu přesně naopak, panuje zde naprostý klid a pohoda. Egypt samozřejmě opět láká na starobylé památky. Kdo si v souvislosti s Egyptem nevybaví pyramidy v Gíze či Sfingu, ten asi v této nádherné zemi nikdy nebyl. A to další důvod, proč si Egypt vybrat pro svoji letošní poslední dovolenou. Na vyznavače slunění zde čekají stovky kilometrů upravených pláží ve známých letoviscích, jakými jsou Hurghada, El Gouna, Sharm El Sheikh nebo Dahab.

Last minute Bulharsko - levná dovolená

A kdo chce prožít klidnou a zároveň i poměrně levnou dovolenou, pro toho mám ještě jeden tip - dovolená Bulharsko. Tato země skýtá i v podzimním čase solidní podmínky pro pobyt. Bulharsko disponuje rozlehlými plážemi. Potěší příjemné ceny v restauracích i levné hotely. Last minute Bulharsko patří již tradičně mezi nejlevnější dovolené, které si můžeme v zahraničí u moře dopřát.

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Myles

neděle, 9. duben 2017
09:18

Great delivery. Solid arguments. Keep up the great work.


posted by: Myles [Odpovědět]

Čtěte také...

Podzimní dovolená v zahraničí

Podzimní dovolená v zahraničí

V sychravém podzimním počasí na nás mohou občas padnout deprese. Léto je pryč a pomalu přichází období, kdy se v našich končinách budeme brodit plískanicemi, sněhem či loužemi. Abychom se alespoň na čas vyhnuli tomuto nepříjemnému počasí, je ideální si zaletět na podzimní dovolenou. Vhodnou lokalito…

Levné cestování po Čechách i zahraničí

Levné cestování po Čechách i zahraničí

Cestování do zahraničí či například po tuzemských památkách je oblíbenou formou činnosti během dovolených pro drtivou většinu z nás. Lidé, kteří se během volna nespokojí s odjezdem na svoji zahrádku za městem či poleháváním před televizní obrazovkou a mají zároveň alespoň trochu volných finančních p…


Před cestou do zahraničí si vždy sjednejte cestovní pojištění

Před cestou do zahraničí si vždy sjednejte cestovní pojištění

Je několik důležitých věcí a záležitostí, které je potřeba udělat před každou cestou na dovolenou. V první řadě si rozhodně zjistěte všechny detaily o zájezdu či pobytu. Před samotným odjezdem si pak zajistěte dům před případnými útoky zlodějů a vandalů. Na co však také nesmíte zapomenout, je uzavře…

Dovolená pro seniory: Finančně zvýhodněný program

Dovolená pro seniory: Finančně zvýhodněný program

Je vám 55 a více let a rádi byste si vyjeli na dovolenou do zahraničí? Levné zájezdy vám nyní nabízí cestovní kancelář Delfín Travel, a to díky zvýhodněnému programu „Dovolená pro seniory“.Najděte si dovolenou na míru!
Aktuální last minute


Zajímavé odkazy