verze pro tisk

Aktivní dovolená na kolech

28. květen 2012

Sportování je pro lidský organismus velmi důležité. Pravidelný pohyb nám zlepšuje fyzickou kondici, tělo je odolnější vůči onemocněním. Naopak, pakliže celé dny jen vysedáváme na gauči, může to mít pro nás v budoucnu neblahé následky. Nedostatek pohybu způsobuje problémy se srdcem a cévami, zapříčiňuje také růst tělesné hmotnost a vznik obezity.

Aktivní dovolená na kolechAktivní dovolená na kolech

Cykloturistika

Aktivní lidé si sport chtějí užívat i během dovolené. Právě v době, kdy odpočíváme po náročných pracovních dnech, máme často tendenci zanedbávat svoji fyzickou kondici. Mnoho lidí si na dovolené „užívá“ tak, že se na dva týdny rozvalí na pláži a holduje různých pochoutkám a sladkostem. Člověk si sice po psychické stránce odpočine, s fyzickou kondicí je to však o poznání horší. Proto je dobré si dovolenou naplánovat aktivněji. Využít přitom můžeme třeba speciální cyklo zájezdy, které pořádají vybrané české cestovní kanceláře.

Cyklozájezdy po Čechách i evropských zemích

Cyklistika je u nás poměrně populární. Většina lidí má doma kolo, na které při pěkném počasí vyráží do okolí se svojí rodinou či přáteli. Vyjížďky na kolech ale klidně mohou být i součástí dovolené. Prakticky ve všech vyspělých evropských zemích jsou dnes stovky kilometrů cyklostezek a tras, které protínají různé památky a zajímavá přírodní místa v dané zemi. A právě cyklozájezdy jsou připravovány tak, aby si člověk ze sedla svého kola mohl navštívenou zemi dokonale prohlédnout. Nejenže tak pozná mnoho zajímavých míst a památek, ale také během dovolené udělá hodně pro své zdraví.

IC Tour cyklozájezdy

Cyklozájezdy pořádá například cestovní kancelář IC Tour. Jedná se o cyklo zájezdy nejen v rámci tuzemska, ale i v dalších zemích Evropy. Skvělé cyklozájezdy se dají prožít například ve Švýcarsku, které nabízí lehké i velmi náročné trasy. Další oblíbenou destinací pro cyklo zájezdy je také Itálie. Jednotlivé zájezdy na kolech jsou upravovány dle přání klientů tak, aby nemuseli přemáhat svoje síly a aktivní dovolenou si tak skutečně užili.

Na cyklozájezdy jedině s kvalitním kolem

Dovolená na kolech je skvělou příležitostí, jak si aktivně odpočinout a zapomenout na všední shon a stres. Pro to, abychom si cyklozájezdy dokonale užili, je potřeba mít kvalitní kolo, bez něj se na cestách budeme spíše trápit. Zapomenout nesmíme ani na další vybavení, a to zejména na bezpečnostní prvky - helmy apod.

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Matilda

sobota, 22. červenec 2017
13:12

When some one searches for his essential thing, so he/she desires to be available that in detail,
thus that thing is maintained over here.


posted by: Matilda [Odpovědět]

Čtěte také...

Dovolená v Krkonoších

Dovolená v Krkonoších

Přemýšlíte, kam o letošní dovolené vyrazit? Pokud nepatříte zrovna mezi milovníky veder a raději hledáte alespoň trochu chladnější místa, pak můžete vyrazit třeba do Krkonoš. Díky vyšší nadmořské výšce zde ani v těch nejteplejších dnech nepanují tak „šílené“ podmínky jako v ostatních částech republi…

Dovolená na Kapverdských ostrovech: Exotika za příznivé ceny

Dovolená na Kapverdských ostrovech: Exotika za příznivé ceny

Plánujete letos vyrazit někam za exotikou, avšak nehodláte za dovolenou utratit příliš mnoho peněz? Pak se vydejte na Kapverdské ostrovy.


Last minute dovolená na Krétě

Last minute dovolená na Krétě

Stále jste se ještě letos nevypravili na dovolenou a rozmýšlíte se, kam a kdy vyrazíte? Letní dovolená 2011, respektive ideální čas pro ni, se chýlí pomalu ke noci, cestovní kanceláře však v tuto chvíli stále nabízejí dostatek zájezdů a pobytů, které lze využít.

Podzimní dovolená v zahraničí

Podzimní dovolená v zahraničí

V sychravém podzimním počasí na nás mohou občas padnout deprese. Léto je pryč a pomalu přichází období, kdy se v našich končinách budeme brodit plískanicemi, sněhem či loužemi. Abychom se alespoň na čas vyhnuli tomuto nepříjemnému počasí, je ideální si zaletět na podzimní dovolenou. Vhodnou lokalito…Najděte si dovolenou na míru!
Aktuální last minute


Zajímavé odkazy