verze pro tisk

Před cestou do zahraničí si vždy sjednejte cestovní pojištění

29. srpen 2011

Je několik důležitých věcí a záležitostí, které je potřeba udělat před každou cestou na dovolenou. V první řadě si rozhodně zjistěte všechny detaily o zájezdu či pobytu. Před samotným odjezdem si pak zajistěte dům před případnými útoky zlodějů a vandalů. Na co však také nesmíte zapomenout, je uzavření pojištění na cesty.

Před cestou do zahraničí si vždy sjednejte cestovní pojištěníPřed cestou do zahraničí si vždy sjednejte cestovní pojištění

Cestovní pojištění je zvláštní forma pojištění, která se vztahuje zejména na cesty do zahraničí. Pakliže jedete s rodinou či přáteli na dovolenou, pak si jej rozhodně sjednejte. Cestovní pojištění dnes nabízí například Axa, ČSOB pojišťovna nebo Allianz, a to za velmi výhodných podmínek a cen.

Pár důvodů, proč je dobré uzavřít před odjezdem cestovní pojištění

Proč je nutné uzavřít cestovní pojištění. Jedná se pojistku, která Vás ochrání před případnými výdaji z vlastní kapsy v momentě, kdy se u Vás projeví zdravotní problémy a budete muset vyhledat v cizí zemi lékařskou péči nebo dokonce navštívit nemocnici. Pokud byste cestovní pojištění neměli uzavřeno, pak veškeré náklady spojené s lékařskou péčí, přepravou a dalšími službami, půjdou „za Vámi“, to znamená, že je budete muset hradit zcela z vlastní kapsy.

Cestovní pojištění online

Pokud však například uzavřete cestovní pojištění , máte jistotu, že pojišťovna tyto záležitosti uhradí za Vás. V ceně pojištění na cesty je mimo jiné úhrada na léčebné výlohy, a to až do výše 3.000.000 Kč.

Možná se Vám to zdá až zbytečné, nicméně vezměte si třeba příklad, kdy se Vám ve Španělsku stane úraz při cestě z pláže. Následná lékařská péče může trvat třeba několik týdnů, případně bude potřeba Vás transportovat. V tom případě, pokud máte sjednáno kvalitní cestovní pojištění, nemusíte mít obavu, že přijdete kvůli tomu na mizinu.

Bez cestovního pojištění ale skutečně můžete za tuto péči zaplatit i statisíce korun. Proto vždy a bez výjimky před cestou na dovolenou uzavřete cestovní pojištění.

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Jeffrey

neděle, 9. duben 2017
10:17

It's very trouble-free to find out any topic on net as compared to textbooks, as I
found this article at this website.


posted by: Jeffrey [Odpovědět]

Bradly

úterý, 2. květen 2017
09:46

Hi, Neat post. There is an issue together with your site in web explorer,
could test this? IE still is the marketplace leader and a big component
to other people will pass over your excellent writing due to this problem.


posted by: Bradly [Odpovědět]

Čtěte také...

Co zařídit v cestovní kanceláři před dovolenou?

Co zařídit v cestovní kanceláři před dovolenou?

Co dělat, když jste se rozhodli letošní dovolenou svěřit některé z množství cestovních kanceláří a jak postupovat, aby se na nic nezapomnělo a nic se nezanedbalo? Vezměte to popořádku. Termín dovolené máte vybraný, destinaci též a dokonce už jste nalezli cestovní kancelář nabízející zájezd do stejné…

Allianz Direct: Letní sleva na cestovní pojištění

Allianz Direct: Letní sleva na cestovní pojištění

Na dovolenou je potřeba se řádně připravit a vyřídit si také nezbytné cestovní pojištění, které Vás chrání před případnými problémy v zahraničí. Jednou z možností, kde uzavřít výhodné cestovní pojištění, je využití služeb u společnosti Allianz.


Jedete na dovolenou? Nezapomeňte na online cestovní pojištění!

Jedete na dovolenou? Nezapomeňte na online cestovní pojištění!

Ať už se chystáte vyrazit na delší zahraniční dovolenou nebo třeba jen na víkend, vždy je dobré zajistit si včas cestovní pojištění. Nikdy nevíte, kdy se vám může hodit a většinou se tak stane v nejméně vhodnou dobu.

Cestovní pojištění pro zahraniční i tuzemský pobyt

Cestovní pojištění pro zahraniční i tuzemský pobyt

Cestovní pojištění si většina lidí zařizuje pouze tehdy, jede-li na dovolenou do zahraničí. Velmi praktické však je zařídit si nějaké dobré pojištění také ve chvíli, kdy plánujete dovolenou v tuzemsku.Najděte si dovolenou na míru!
Aktuální last minute


Zajímavé odkazy