verze pro tisk

Cestovní pojištění pro zahraniční i tuzemský pobyt

6. srpen 2012

Každý člověk by si měl alespoň na pár dnů odpočinout od pracovního shonu a dopřát si dovolenou. V opačném případě se může stát, že organismus bude vlivem neustálé pracovní činnosti přetížený, což bude mít za následek horší pracovní výkony.

Cestovní pojištění pro zahraniční i tuzemský pobytCestovní pojištění pro zahraniční i tuzemský pobyt

Před odjezdem na dovolenou je potřeba zajistit několik záležitostí. Především je samozřejmě nutné vzít si volno u zaměstnavatele, poté si zamluvit nějaký pobyt v tuzemsku či zahraničí u některé z cestovních kanceláří, pakliže nejezdíte takzvaně „na vlastní pěst“. Krátce před samotným odjezdem si pak nezapomeňte vyřídit cestovní pojištění online nebo na pobočce pojišťovny, které vás pojistí pro případ, že by se vám během dovolené stala nějaká nepříjemná událost.

Cestovní pojištění se vyplatí i při tuzemské dovolené

Cestovní pojištění si většina lidí zařizuje pouze tehdy, jede-li na dovolenou do zahraničí. Velmi praktické však je zařídit si nějaké dobré pojištění také ve chvíli, kdy plánujete dovolenou v tuzemsku. I toto pojištění má totiž svůj účel. Pokrývá například trvalé následky při zranění, smrt v důsledku úrazu. Pojištění pro dovolenou v tuzemsku se vyplatí také v situacích, kdy vás někdo okrade, zničí nebo poškodí vaše zavazadla nebo osobní věci. Součástí cestovního pojištění je také odpovědnost za škodu, pojištění kryje také nenadálé situace, kdy se například těsně před dovolenou dozvíte, že pobyt nelze uskutečnit, případně jej v jeho průběhu musíte přerušit.

Sjednání pojištění online

Velkou výhodou posledních let je možnost sjednat si cestovní pojištění online. Na internetu se dá poměrně snadno najít nejlevnější cestovní pojištění, které přitom bude dostatečně kvalitní a bude pokrývat všechny výše zmíněné události. Díky možnosti sjednání online nemusíte navštěvovat některou z poboček pojišťoven, stačí si zapnout počítač a internet a během několika minut máte cestovní pojištění vyřízené.

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Jeramy

sobota, 22. červenec 2017
03:04

I do believe all the ideas you've presented in your post.

They are very convincing and will certainly work.

Nonetheless, the posts are too brief for beginners.
May just you please prolong them a little from next
time? Thank you for the post.


posted by: Jeramy [Odpovědět]

Čtěte také...

Allianz Direct: Letní sleva na cestovní pojištění

Allianz Direct: Letní sleva na cestovní pojištění

Na dovolenou je potřeba se řádně připravit a vyřídit si také nezbytné cestovní pojištění, které Vás chrání před případnými problémy v zahraničí. Jednou z možností, kde uzavřít výhodné cestovní pojištění, je využití služeb u společnosti Allianz.

Dovolená last minute? Nezapomeňte na cestovní pojištění!

Dovolená last minute? Nezapomeňte na cestovní pojištění!

Mnozí z vás si zvykli objednávat dovolenou na poslední chvíli. Last minute zájezdy jsou totiž cenově výhodnější nežli klasické nabídky, dají se tak ušetřit tisíce korun. Přináší to však sebou i jedno úskalí. Pokud odjíždíte ze dne na den, snadno můžete zapomenout na zásadní věc v podobě cestovního p…


Jedete na dovolenou? Nezapomeňte na online cestovní pojištění!

Jedete na dovolenou? Nezapomeňte na online cestovní pojištění!

Ať už se chystáte vyrazit na delší zahraniční dovolenou nebo třeba jen na víkend, vždy je dobré zajistit si včas cestovní pojištění. Nikdy nevíte, kdy se vám může hodit a většinou se tak stane v nejméně vhodnou dobu.

Cestovní pojištění online a přes mobilní telefon

Cestovní pojištění online a přes mobilní telefon

Česká asociace pojišťoven sdružuje několik desítek českých pojišťoven. Většina z nich nabízí standardní pojišťovací služby, v jejich sortimentu samozřejmě nechybí ani cestovní pojištění. To začíná být pro mnoho lidí právě v těchto týdnech aktuální, neboť se blíží doba dovolených.Najděte si dovolenou na míru!
Aktuální last minute


Zajímavé odkazy