verze pro tisk

Poznávací zájezdy do Izraele

18. srpen 2011

Poznávací zájezdy jsou skvělou možností, jak navštívit turisticky méně navštěvovaná města a během několika dní poznat místní lidi, jejich zvyky a kulturu. Existují cestovní kanceláře, které nabízejí velmi levné a přitom naprosto exkluzivní poznávací zájezdy, díky nimž lze poznat i pro našince exotičtější země.

Poznávací zájezdy do IzraelePoznávací zájezdy do Izraele

Izrael je pro poznávací zájezd přímo ideální zemí

Cestovní kancelář Mundo je specialistou na poznávací zájezdy. V současné době nabízí například poznávací zájezdy Izrael. Tato země skýtá mnoho opravdu jedinečných zážitků. V rámci tohoto poznávacího zájezdu navštívíte například hlavní město Izraele Tel Aviv, moderní město, které bývá někdy označováno jako izraelská Barceloně, a to především díky velkému cestovnímu ruchu. Po příletu do Tel Avivu pak bude poznávací zájezd směřovat mimo jiné ke Galilejskému jezeru, Olivové hoře. Při návštěvě Izraele samozřejmě nelze vynechat ani návštěvu Mrtvého moře, jehož břehy jsou nejníže položeným místem na Zemi. Na mrtvé moře je také krásný výhled ze starověké pevnosti Masada, která leží na okraji Judské pouště a je významná z historického hlediska jako místo posledního odporu židovských povstalců proti Římanům během první židovské války.

Památky či koupání v Mrtvém moři

A co dále na vás čeká, pokud zvolíte poznávací zájezdy Izrael? Tak například prohlídka křižácké pevnosti Akko, návštěva Haify, antické město Beit She'an, palestinský Betlém či památník holocaustu Jad Vašem.

Poznávací zájezdy od cestovní kanceláře Mundo jsou určeny pro mladé i starší. Každopádně se můžete těšit na to, že Izrael poznáte během necelých dvou týdnů z mnoha stran a míst.

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Hayden

sobota, 22. červenec 2017
09:29

Good day! Would you mind if I share your blog with my zynga group?
There's a lot of people that I think would really
enjoy your content. Please let me know. Many thanks


posted by: Hayden [Odpovědět]

Israel

neděle, 3. září 2017
19:34

It's difficult to find well-informed people about this subject, however, you sound
like you know what you're talking about! Thanks


posted by: Israel [Odpovědět]

King

úterý, 1. květen 2018
02:24

Wow, superb blog layout! How long have you been blogging for?
you made blogging look easy. The overall look of your web site is fantastic, as well as the content!


posted by: King [Odpovědět]

Čtěte také...

Exotická dovolená: poznávací zájezd do Koreje

Exotická dovolená: poznávací zájezd do Koreje

Exotické dovolené jsou hitem mezi klasickými i last minute dovolenými. V poslední době mezi turisty roste zájem o poznávací zájezdy do Koreje. Korejský poloostrov sice v našich končinách obecně nepatří mezi místa, která by v nás budila nějakou důvěru, nicméně je nutno poznamenat, že zájezdy do Jižní…

Nejvýhodnější zájezdy jako na dlani

Nejvýhodnější zájezdy jako na dlani

Dovolená tvoří nejkrásnější období z celého roku. Když si vybírám dovolenou, preferuji určité požadavky. Nejsem člověk, který si zaplatí svou dovolenou s předstihem (first minute zájezdy), ale raději si počkám „na poslední chvíli“. Last minute zájezdy jsou přesně to pravé, co potřebuji. A co vy? Zaj…


Lyžařské zájezdy pro letošní sezonu

Lyžařské zájezdy pro letošní sezonu

Milovníci lyžování už netrpělivě čekají, až budou moci vytáhnout svoje lyže a konečně se zase spustit ze sjezdovky. Zatímco v loňském roce byla na horách v tuto dobu již poměrně slušná sněhová nadílka, letos to zatím vypadá, že si lyžaři budou muset zajet do zahraničí. Lyžařské zájezdy do zahraničí …

Last minute zájezdy - levná dovolená na poslední chvíli

Last minute zájezdy - levná dovolená na poslední chvíli

Stále jste si ještě nevybrali dovolenou a čekáte na poslední chvíli? Pak možná děláte dobře, neboť aktuální zájezdy na poslední chvíli mohou být až o desítky procent levnější. Takzvané last minute zájezdy dnes běžně nabízejí prakticky všechny cestovní kanceláře.Najděte si dovolenou na míru!
Aktuální last minute


Zajímavé odkazy