verze pro tisk

Last minute na Kapverdské ostrovy již od 14.390 Kč

22. květen 2013

Chcete letos zažít jedinečnou dovolenou v zemi, kde jste doposud nebyli? Pak zvolte Kapverdské ostrovy. Last minute do této země se dají pořídit od pouhých 14.390Kč.

Last minute na Kapverdské ostrovy již od 14.390 KčLast minute na Kapverdské ostrovy již od 14.390 Kč

Kapverdy jsou souostrovím, které se nachází západně od pobřeží Afriky. Vaši dovolenou tak prožijete na krásných ostrůvcích, které leží přímo v Atlantickém oceánu.

Řekli byste, že takováto dovolená vás vyjde na pěkný balík peněz. Jenže to zdaleka neplatí, možná tato dovolená byla drahá ještě před několika lety, kdy sem prakticky nejezdily žádné české ani většina zahraničních kanceláří.

Dnes je však situace zcela jiná, last minute na Kapverdské ostrovy jsou hitem, kterým se ve svých nabídkách chlubí ty opravdu nejkvalitnější cestovky.

Bombastická cena za last minute na Kapverdy, které prostě nejde odolat

Last minute Kapverdské ostrovy lze pořídit od skvělých 14.390 Kč. Cena je tak srovnatelná s běžnými zájezdy k moři někam do Španělska, Egypta či na řecké ostrovy.

Za tuto cenu ale dostanete veškerý běžný standard, na který jste zvyklí z evropských zemí.

Kapverdy během posledních let prošly velkou změnou, která se projevila na zvýšené kvalitě služeb a ubytování pro zahraniční turisty.

Kvalita ubytování a služeb, na kterou jste zvyklí z Evropy

Nejen skvělé ubytování a kvalitní služby jsou však důvodem, proč se vydat právě na Kapverdské ostrovy. Velkým lákadlem je také možnost bohatého sportovního a kulturního vyžití.

Na zájezdu si můžete vyzkoušet všechny možné vodní sporty, rybolov, objednat si výlety po vodě na katamaránu.

Prožijete zde několik krásných dní, na něž budete vzpomínat ještě dlouho poté, co ostrovy opustíte.

Kapverdy lákají i na počasí

Kapverdy nabízejí vzhledem ke své poloze naprosto ideální klimatické podmínky. Zájezdy na Kaverdy lze objednávat po celý rok, neboť zde během celého roku vládne příjemné počasí.

Snad jen dva či tři měsíce v roce zde trochu více prší, zbytek období je však převážně slunečný a hlavně je zde teplo.

Zájezdy na Kapverdské ostrovy jsou bez stresu a napětí. Dokonale si tak odpočinete od běžné denní rutiny.

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Last minute Kanárské ostrovy: Kouzelný ostrov Fuerteventura

Last minute Kanárské ostrovy: Kouzelný ostrov Fuerteventura

Plánujete letošní last minute dovolenou na Kanárské ostrovy? Nebo ještě nevíte kam, ale preferujete příjemné teploty okolo 25 stupňů, dlouhé bílé pláže a pozvolný vstup do moře? Vyberte si ostrov Fuerteventura.

Kanárské ostrovy: Ráj v Atlantiku

Kanárské ostrovy: Ráj v Atlantiku

Kanárské ostrovy jsou autonomní oblastní Španělska. Často se také nazývají Ostrovy věčného jara. Fascinující na nich je, že každý z ostrovů je úplně jiný. Na Kanárských ostrovech si můžete užít vysokých hor, písečných dun, zelené a bujné vegetace, ale i krajiny připomínající poušť. Kanárské ostrovy …


Baleárské ostrovy – kam vyrazit na dovolenou?

Baleárské ostrovy – kam vyrazit na dovolenou?

Baleárské ostrovy nacházející se ve Středozemním moři mezi španělským pobřežím, Francií a pobřežím severní Afriky zahrnují nejen vlastní Baleáry (Mallorca, Menorca či Cabrera), ale i tzv. Pytyuské ostrovy (Ibiza, Formentera a další). Pro svou ideální polohu zajišťující těmto ostrovům a ostrůvkům v…

Nejzajímavější řecké ostrovy: pojeďte na Krétu, Lesbos či Korfu

Nejzajímavější řecké ostrovy: pojeďte na Krétu, Lesbos či Korfu

Magické Řecko, vlast bájného Daidala a Ikara, obávaného krále Mínoa, slepého básníka Homéra, velkých filozofů Platóna a Aristotela i slavného vojevůdce Alexandra Velikého. Země samotná se rozkládá jednak na pevnině, jednak na mnoha větších i menších ostrovech a ostrůvcích. Mezi ty nejznámější určitě…Najděte si dovolenou na míru!
Aktuální last minute


Zajímavé odkazy