verze pro tisk

Jaký hotel v letovisku Kemer zvolit, když chcete luxus?

12. září 2013

Každý má o své dovolené v Turecku jiné představy. Někoho lákají památky, jiný chce celý den strávit u moře. Stejné je to s hledáním ubytování. Rodiny s dětmi hledají hlavně místa s dětskými atrakcemi, individuální turista se spokojí s levnou střechou nad hlavou.

Jaký hotel v letovisku Kemer zvolit, když chcete luxus?Jaký hotel v letovisku Kemer zvolit, když chcete luxus?

Movitější a náročnější klienti si obvykle přejí opravdu luxusní hotel s nejlepšími službami, postavený na pláži a s kvalitním zázemím. Podívejte se, které hotely patří k těm nejlepším v letovisku Kemer.

Vertia Luxury Resort *****

Nejnovější hotel v letovisku Kemer byl otevřen v roce 2013. Patří tedy opravdu k tomu nejlepšímu, co v tomto resortu můžete najít. Leží přímo na překrásné, více než půl kilometru dlouhé pláži oceněné Modrou vlajkou. Součástí této pláže je ještě další, privátní pláž. Hosté mají ručníky, lehátka a slunečníky zdarma. Hotel je zasazen do luxusní zahrady o 90 tisících m2.

Ubytování je poskytováno v nízkopodlažích vilách. Celkem hotel disponuje 412 pokoji. Samozřejmostí je klimatizace, wifi, minibar, některé pokoje disponují terasou, vlastním bazénem nebo zahrádkou.

K hotelu patří venkovní bazén o rozloze 2 187m2, relaxační bazén, vnitřní bazén, wellness a spa (4300 m2), středisko vodních sportů a dětské bazény.

Co se týče stravování, hotel nabízí ultra all inclusive a disponuje:

  • hlavní restaurací
  • 4 snack bary
  • 5 dalšími restauracemi (rybí, steak, italská, japonská, turecká)
  • 13 bary
  • piano clubem
  • dětskou restaurací

Za zábavou můžete vyrazit do kina, na lekce tanců, na koncerty živé hudby, diskotéku. Ze sportů vyzkoušejte vodní pólo, boccia, kulečník, šipky nebo tenis.

GURAL PREMIER TEKIROVA *****

Představte si, že máte možnost strávit dovolenou v některém z nejbohatších domů v Istanbulu. Jen vám k tomu chybí čisté moře? Právě tuhle kombinaci nabízí luxusní hotel Gural Premier Tekirova. Postaven byl v roce 2010 podle vzoru istanbulských drahých domů a leží na písečné pláži obklopen borovicovým hájem.

Ubytování je zajištěno v jednopatrových budovách, rozdělených do bloků. Pokoje jsou standardně vybavené klimatizací, TV, wifi připojením, vanou s vířivkou a balkonem. Každý blok má k dispozici vlastní bazén.

Kromě toho můžete využívat wellness centrum, velký bazén s posezením a občerstvením, aquapark či amfiteátr, kde se konají představení. To, abyste každý den ochutnali jiný pokrm, zajistí 8 různých restaurací a 4 bary.

 

 

Linkuj.cz!

Autor: Veronika Haláková

Autorka žije v Plzni, kde vystudovala Kulturní a sociální antropologii. Ve volném čase se kromě cestování věnuje jízdě na koni, hudbě a svým psům. Kontaktovat ji můžete přes Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Lorraine

neděle, 3. září 2017
18:26

Keep on working, great job!


posted by: Lorraine [Odpovědět]

Čtěte také...

Ceny zájezdů v roce 2014

Ceny zájezdů v roce 2014

Plánujete svou letní dovolenou už nyní? Děláte dobře, neboť se právě teď prodávají zájezdy za ty nejvýhodnější ceny, takzvané first moment. V jaké cenové relaci se pohybují nejoblíbenější destinace, kolik si připravit peněz? Pokud vás to zajímá, přečtěte si následující řádky.

Dovolená v Kalábrii

Dovolená v Kalábrii

Jižní Itálie nebývá tak častým cílem českých turistů. Lidé, kteří jedou trávit dovolenou do Itálie, volí spíše její severní část, neboť ta není od našich hranic tolik vzdálená. Je to však škoda. Každý, kdo navštívil jih Itálie, může dosvědčit, že se jedná o velmi krásnou část země, kde panují výborn…


Luxusní dovolená aneb 3 nejdražší letoviska na Maledivách

Luxusní dovolená aneb 3 nejdražší letoviska na Maledivách

Souostroví Maledivy se může téměř celoročně pochlubit stálou teplotou, která se pohybuje kolem 27 stupňů Celsia a krásně azurovým nebem. Nádherné Maledivy lákají turisty z celého světa, a to zejména ty movitější. Jedná se totiž o jednu z nejluxusnějších a nejdražších destinací, kterou cestovní kance…

Turecká riviéra na podzim nabízí stále hezké počasí a teploty okolo 25 stupňů

Turecká riviéra na podzim nabízí stále hezké počasí a teploty okolo 25 stupňů

Pravý podzim vtrhl do Čech. Převládá zataženo, začíná více pršet a teploty se pohybují jen okolo 10-15 stupňů. A to je nejvyšší čas k tomu, udělat si ještě pozdní dovolenou. Kdo chce načerpat energii ze slunečních paprsků, poznávat památky a odpočívat na plážích, může ještě teď vyjet do Turecka. T…Najděte si dovolenou na míru!
Aktuální last minute


Zajímavé odkazy