verze pro tisk

Dovolené v Tunisku: 3 nejoblíbenější hotely letoviska Monastir

10. září 2013

Letovisko Monastir patří k těm nejnavštěvovanějším v Tunisku. Malebné město se 40 tisíci obyvateli je skvělým místem pro letní dovolenou. Najdete tu překrásné dlouhé pláže s pozvolným vstupem do vody, významné památky jako Mauzoleum Habíba Burgíby nebo Ribát a dostatek ubytovacích kapacit. Podívejte se, které 3 hotely v Monastiru patří k těm vůbec nejoblíbenějším.

1. CLUB CALIMERA ROSA RIVAGE ****

Překrásný hotel, který prošel v roce 2010 kompletní renovací, leží přímo na pláži, necelých 10 km od centra Monastiru. Vhodný je zejména pro rodinnou rekreaci. Komplex obklopuje zahrada o velikosti 10 ha, kterou můžete využít na relaxaci.

Ubytování je zajištěno v nízkopodlažních bungalovech. Hotel disponuje 230 pokoji s vlastním sociálním zařízením a klimatizací. V hotelu se nachází hlavní restaurace, dále italská a tuniská restaurace, snack bar, maurská kavárna a noční klub.

Hosté mohou využívat různých animačních programů, zahrát si volejbal, basketbal, házenou, petanque, šipky, vyzkoušet střelbu z luku nebo vodní pólo. Děti tu mají speciální denní i večerní programy a mohou chodit do dětského „Calimerini Kids Clubu. Ke koupání slouží dva bazény pro dospělé a dva pro děti. Na pláži jsou zdarma slunečníky a lehátka.

2. DESSOLE BELLA VISTA ****

Třípatrový hotel Dessole Bella Vista leží jen 200 m od letiště. Nemusíte se však bát, provoz letiště dovolenou vůbec nenarušuje. Hotel leží přímo na dlouhé, písečné pláži. Pro hosty tu jsou slunečníky a lehátka zdarma.

Hotel je ideální pro rodinnou dovolenou, a také pro milovníky golfu. 18 jamkové golfové hřiště se nachází totiž jen 300 metrů od hotelu. K dispozici jsou dvě restaurace, snack bar, plážový bar, kavárna v maurském stylu, pizzerie a piano bar.

Co se týče sportovních aktivit, těch hotel nabízí dostatek. V komplexu hotelu jsou dva tenisové kurty, stolní tenis, minigolf a půjčovna kol. Nebudete-li chtít ležet na pláži, můžete relaxovat u venkovního nebo krytého bazénu. Zajít můžete i na masáž, tureckou lázeň nebo do sauny. Pro děti je tu dětský klub, dětský bazén a brouzdaliště, animační programy a dětské hřiště.

3. EDEN CLUB ***

Kompletně renovovaný hotel Eden Club leží přímo na písečné pláži, v klidnější lokalitě Monastiru, asi 4 km od letiště. Proto je vhodný pro rodiny s dětmi a všechny, kteří nechtějí být na dovolené ničím rušeni. Ubytování je poskytováno v patrových pavilonech obklopených palmovou zahradou.

Hotel disponuje 390 dvoulůžkovými pokoji s klimatizací, telefonem, sociálním zařízením a balkonem nebo francouzským oknem. V hotelu je restaurace s výhledem na moře, Tropical bar, snack bar, kavárna v maurském stylu.

V hotelu Eden Club můžete využít nový aquapark, který je pro své atrakce ideální pro dětské vodní radovánky. K relaxaci dále slouží dva kryté a dva venkovní bazény, dětský bazén, také balneocentrum, sauna, turecké lázně nebo masážní salón. Ze sportovních aktivit vyzkoušejte jízdu na kajaku, windsurfing, golf, tenis, petanque, lukostřelbu a další. Samozřejmostí jsou animační a večerní programy.

Linkuj.cz!

Autor: Veronika Haláková

Autorka žije v Plzni, kde vystudovala Kulturní a sociální antropologii. Ve volném čase se kromě cestování věnuje jízdě na koni, hudbě a svým psům. Kontaktovat ji můžete přes Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Niklas

neděle, 3. září 2017
17:43

I blog quite often and I seriously appreciate your content.
Your article has really peaked my interest. I am going to bookmark your website and keep checking for new details about once per week.
I subscribed to your RSS feed too.


posted by: Niklas [Odpovědět]

Čtěte také...

4 nejoblíbenější letoviska v Černé Hoře

4 nejoblíbenější letoviska v Černé Hoře

Černá Hora byla dlouhá léta turisty opomíjena, ačkoli jim rozhodně má co nabídnout. Malý balkánský stát omývaný Jaderským mořem se může pochlubit překrásnými plážemi, velmi čistým mořem a stále nedotčenou přírodou. I proto se v nabídce cestovních kanceláří Černá Hora objevuje stále častěji. Podívejt…

3 nejoblíbenější letoviska Kuby

3 nejoblíbenější letoviska Kuby

Ačkoli je Kuba zemí, která vábí hlavně individuální turisty, mířící sem za poznáním, ani o klasická letoviska tu není nouze. Můžete zde prožít příjemnou a plnohodnotnou dovolenou, jako v kterékoli jiné destinaci Karibiku. Podívejte se tedy na 3 vůbec nejoblíbenější letoviska Kuby.


3 nejoblíbenější letoviska Kostariky

3 nejoblíbenější letoviska Kostariky

Kostarika se nachází ve Střední Americe, na severu hraničí s Nikaraguou, na jihu s Panamou. Zbývajícími sousedy jsou jí Tichý oceán a částečně Karibské moře. Ti omývají její přírodní hranice. Součástí republiky je i Kokosový ostrov.

Hotely v egyptské Hurghadě

Hotely v egyptské Hurghadě

Egypt byl vždy velice populární destinací, kterou si Češi volili jako ideální místo pro dovolenou. V minulém roce došlo vlivem tamních politických nepokojů a následných změn k rapidnímu úbytku turistů, letos se však egyptská letoviska opět vrací do kurzu. Jedním z nejpopulárnějších míst v Egyptě je …Najděte si dovolenou na míru!
Aktuální last minute


Zajímavé odkazy