verze pro tisk

Dovolená v Kalábrii

18. červen 2012

Jižní Itálie nebývá tak častým cílem českých turistů. Lidé, kteří jedou trávit dovolenou do Itálie, volí spíše její severní část, neboť ta není od našich hranic tolik vzdálená. Je to však škoda. Každý, kdo navštívil jih Itálie, může dosvědčit, že se jedná o velmi krásnou část země, kde panují výborné podmínky zejména v letních měsících a navíc zde žijí velmi milí lidé. Pakliže hledáte místo, kde byste letos strávili letní dovolenou, pak můžete zvolit kupříkladu oblast Kalábrie.

Dovolená v KalábriiDovolená v Kalábrii

Kalábrie

Kalábrie se nachází na jihu Itálie. Je pověstná svým veskrze hornatým povrchem, nicméně turistům nabízí výtečné pláže s nádherně azurovým mořem. Právě moře je jedním z hlavních lákadel tohoto regionu, teplota vody zde i během podzimu přesahuje dvacet stupňů. Přestože jde o jeden z nejchudších regionů v rámci celé Itálie, turistů si zde nesmírně považují a dokáží je zahrnout maximálním komfortem a dobrými službami. Příkladem je třeba hotel Turium, který se nachází v letovisku Santa Maria del Cedro.

Letovisko Santa Maria del Cedro

Hotel Turium nabízí příjemné a klidné ubytování, z něhož to mají klienti jen zhruba sto metrů k mořii. Kromě ubytování v hotelových pokojích si zde můžete objednat také apartmány, které jsou postaveny několik metrů od hlavní budovy. Letovisko Santa Maria del Cedro je příjemným, poklidným místem, kde si užijí dosyta užijí hlavně milovníci sluníčka a vysokých teplot. Z letoviska se dá vyrážet také na různé túry a výlety, oblast je ideální také pro vyznavače potápění. V neposlední řadě pak Kalábrie jako celek láká gurmány, kteří chtějí poznávat a ochutnávat nové pokrmy, tento region je svou výtečnou gastronomií velmi pověstný.

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Darell

pátek, 7. duben 2017
19:53

This info is priceless. How can I find out more?


posted by: Darell [Odpovědět]

Čtěte také...

Last minute dovolená na Krétě

Last minute dovolená na Krétě

Stále jste se ještě letos nevypravili na dovolenou a rozmýšlíte se, kam a kdy vyrazíte? Letní dovolená 2011, respektive ideální čas pro ni, se chýlí pomalu ke noci, cestovní kanceláře však v tuto chvíli stále nabízejí dostatek zájezdů a pobytů, které lze využít.

Podzimní dovolená v zahraničí

Podzimní dovolená v zahraničí

V sychravém podzimním počasí na nás mohou občas padnout deprese. Léto je pryč a pomalu přichází období, kdy se v našich končinách budeme brodit plískanicemi, sněhem či loužemi. Abychom se alespoň na čas vyhnuli tomuto nepříjemnému počasí, je ideální si zaletět na podzimní dovolenou. Vhodnou lokalito…


Podzimní dovolená v zahraničí

Podzimní dovolená v zahraničí

Ačkoliv v tuzemsku již panuje typické podzimní počasí, kdy se teploty pohybují přes den nešplhají nad dvacet stupňů a častěji prší, mnozí z nás si ještě chtějí užít slunečného počasí. V tom případě ale musejí vyrazit na dovolenou do zahraničí. Skvělé podmínky i v říjnu panují zejména v jižní a jihov…

Dovolená pro seniory: Finančně zvýhodněný program

Dovolená pro seniory: Finančně zvýhodněný program

Je vám 55 a více let a rádi byste si vyjeli na dovolenou do zahraničí? Levné zájezdy vám nyní nabízí cestovní kancelář Delfín Travel, a to díky zvýhodněnému programu „Dovolená pro seniory“.Najděte si dovolenou na míru!
Aktuální last minute


Zajímavé odkazy