verze pro tisk

Costa Brava: Last minute zájezdy

3. červen 2011

Přestože je Španělsko v posledních letech českými turisty trochu opomíjeno, jedná se o destinaci, která může nabídnout ideální podmínky pro dovolenou. Velmi populárním je u našinců zejména „Divoké pobřeží“, Costa Brava, které dosahuje celkové délky až 220km. Táhne se od francouzských hranic po španělské části středomoří.

Costa Brava: Last minute zájezdyCosta Brava: Last minute zájezdy

Costa Brava

Last minute zájezdy Costa Brava nabízejí nejčastěji oblasti Lloret de Mar, Tossa de Mar a Blanes. Pláže u těchto měst jsou převážně písčité. Španělé kladou celkem velký důraz na kvalitu služeb, takže je tato země oblíbeným místem dovolených i pro náročnější klientelu.

Loret de Mar

Lloret de Mar je asi nejnavštěvovanějším letoviskem v rámci celé Costa Bravy. Nachází se zhruba 75 km severně od Barcelony. Tradice tohoto letoviska je vytvářena již více jak 40 let. Návštěvníci mohou využívat dvě hlavní pláže - Playa de Lloret de Mar a menší Playa de Fenals. Kromě toho jsou zde také čtyři další menší pláže v zátokách. Kromě pláží a koupání v moři je Lloret de Mar také oblíbeným turistickým cílem, nejnavštěvovanější památkou je bezesporu zřícenina hradu z 11. století El Castillo de Sant Joan.

Tossa de Mar

Malé letovisko Tossa de Mar nachází na pobřeží Costa Brava. Leží ještě nad Lloret de Mar. Toto místo si užijí zejména lidé, kteří během dovolené vyhledávají klid, pohodlí a také romantiku. K dispozici je hlavní městská pláž Platja Gran, koupat se však dá i mimo ni, velmi romantické jsou zejména místní skalnaté zátoky. Večerní procházky po starobylém městě pak patří mezi nezapomenutelné okamžiky.

Last minute zájezdy Costa Brava se dají v klidu pořídit pod deset tisíc korun.

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Costa Brava: 3 tipy, kam jet s rodinou

Costa Brava: 3 tipy, kam jet s rodinou

Costa Brava je nejvíce navštěvovanou oblastí Španělska. Tato severovýchodní část země má také přezdívku Divoké pobřeží. Písečné pláže obklopené skalnatými útesy se táhnou až k hranicím s Francií. Počasí je tady pro letní dovolenou ideální, žádná přehnaná vedra, teploty okolo 28 stupňů. I proto je Co…

Letovisko Lloret de Mar: nejlepší noční zábava na Costa Brava

Letovisko Lloret de Mar: nejlepší noční zábava na Costa Brava

Lloret de Mar je jedno z nejoblíbenějších letovisek, které se nachází na pobřeží Costa Brava. Každoročně vábí turisty z celého světa. Lloret de Mar se nachází necelých 75 km severně od Barcelony a je to největší rekreační středisko na Costa Brava.


Last minute zájezdy - levná dovolená na poslední chvíli

Last minute zájezdy - levná dovolená na poslední chvíli

Stále jste si ještě nevybrali dovolenou a čekáte na poslední chvíli? Pak možná děláte dobře, neboť aktuální zájezdy na poslední chvíli mohou být až o desítky procent levnější. Takzvané last minute zájezdy dnes běžně nabízejí prakticky všechny cestovní kanceláře.

Leden 2011: Tipy na last minute zájezdy

Leden 2011: Tipy na last minute zájezdy

Leden je velmi studeným měsícem, a pokud si člověk nechce užívat zimy na horách, má určitě otevřenou cestu někam do teplých krajin. Destinací, kam je možné vyrazit na zájezdy last minute, je pochopitelně velká spousta. V mnohých ale nepanuje zrovna ideální počasí a některé zájezdy jsou také hodně…Najděte si dovolenou na míru!
Aktuální last minute


Zajímavé odkazy