verze pro tisk

Bulharsko je stále atraktivnější turistickou destinací

13. listopad 2012

Bývaly doby, kdy patřilo Bulharsko mezi země, kam bychom na dovolenou rozhodně nejeli. Ještě před nějakými deseti patnácti lety tato země opravdu nenabízela turistům příliš mnoho atraktivních ubytovacích prostor, ani zdejší pláže nepatřily mezi nejčistší a nejupravenější. V posledních letech se však situace výrazně mění a Bulharsko dnes patří mezi destinace, které si získávají na stále větší popularitě. Dovolená Bulharsko patří mezi top, což potvrzuje i počet objednaných zájezdů u mnoha cestovních kanceláří.

Bulharsko je stále atraktivnější turistickou destinacíBulharsko je stále atraktivnější turistickou destinací

Proč roste obliba Bulharska

Důvodů, proč je dovolená v Bulharsku stále zajímavější, by se našlo hned několik. Především, což je pro lidi na dovolené velmi podstatné, se výrazně zvedla úroveň ubytování. Bulhaři totiž pochopili, že aby nalákali co největší množství turistů, musí zapracovat na kvalitě služeb a ubytování. Cestovní kanceláře tak díky tomu mohou nabízet dovolenou Bulharsko v hotelech a penzionech, které jsou co do kvality srovnatelné se západoevropskými. Dalším pozitivem je zvýšení komfortu na plážích. Ty jsou více upravené, bez nepořádku a s mnoha doplňkovými službami, jako jsou půjčovny loděk, skútrů apod.

V Bulharsku je dráž než dříve

Abych Bulharsko jen nechválil, zmíním jednu negativní věc. Bulharsko v posledních letech značně podražilo, už se rozhodně nejedná o zemi, kde byste si během čtrnácti dní dovolené vystačili s pár drobnými, jako tomu bylo ještě někdy na počátku nového tisíciletí.

Na dovolenou do Bulharska můžete v klidu vyrazit i s dětmi. Rozhodně jim nezapomeňte přibalit nějaké pěkné hračky pro děti, aby se mohly v případě nudy nějak zabavit. Z dovolené v Bulharsku si jistě přivezete pěkné zážitky a také nějaké suvenýry. Zakoupit tam můžete třeba místní kávu. A pokud na ni zapomenete, pak nezoufejte, lahodná káva je dnes k dostání i u nás.

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Philomena

neděle, 9. duben 2017
08:04

I know this site presents quality based content and extra information, is there any other site which presents these things in quality?


posted by: Philomena [Odpovědět]

Čtěte také...

Bulharsko levně: Oblíbená letoviska

Bulharsko levně: Oblíbená letoviska

Bulharsko levně nabízí pobyty u moře i českým turistům. Zdejší hoteliéři se zejména v posledních letech snaží zvýšit kvalitu ubytování a všech služeb s ním souvisejících, takže se Bulharsko stalo opět po letech významnou destinací, kam ročně vyrážejí desetitisíce našinců za teplem a sluníčkem. V B…

Turecká riviéra na podzim nabízí stále hezké počasí a teploty okolo 25 stupňů

Turecká riviéra na podzim nabízí stále hezké počasí a teploty okolo 25 stupňů

Pravý podzim vtrhl do Čech. Převládá zataženo, začíná více pršet a teploty se pohybují jen okolo 10-15 stupňů. A to je nejvyšší čas k tomu, udělat si ještě pozdní dovolenou. Kdo chce načerpat energii ze slunečních paprsků, poznávat památky a odpočívat na plážích, může ještě teď vyjet do Turecka. T…


Ceny zájezdů v roce 2014

Ceny zájezdů v roce 2014

Plánujete svou letní dovolenou už nyní? Děláte dobře, neboť se právě teď prodávají zájezdy za ty nejvýhodnější ceny, takzvané first moment. V jaké cenové relaci se pohybují nejoblíbenější destinace, kolik si připravit peněz? Pokud vás to zajímá, přečtěte si následující řádky.

Podzimní dovolená v zahraničí

Podzimní dovolená v zahraničí

Ačkoliv v tuzemsku již panuje typické podzimní počasí, kdy se teploty pohybují přes den nešplhají nad dvacet stupňů a častěji prší, mnozí z nás si ještě chtějí užít slunečného počasí. V tom případě ale musejí vyrazit na dovolenou do zahraničí. Skvělé podmínky i v říjnu panují zejména v jižní a jihov…Najděte si dovolenou na míru!
Aktuální last minute


Zajímavé odkazy