verze pro tisk

Využijte last minute dovolené

13. červen 2011

Plánování dovolené někteří z nás nechávají vyloženě na poslední chvíli. Někdo si vzhledem k pracovním povinnostem ani nemůže dovolit naplánovat dovolenou již třeba tři čtyři měsíce dopředu, neboť neví, kdy mu ji přesně zaměstnavatel povolí. Také drobní živnostníci a podnikatelé často do poslední chvíle nevědí, kdy se naskytne ta pravá chvíle pro odpočinek. Velmi nepříjemné je zjištění, že jsme si před půlrokem zaplatili dovolenou u moře v zajistili třeba letenky do New Yorku a krátce před odletem se něco pokazí v práci a musíme celou dovolenou odříci.

Využijte last minute dovolenéVyužijte last minute dovolené

Doporučujeme:

Dovolenka last minute

Proč se vyplatí last minute dovolená

Právě z těchto důvodů je mnohdy lepší si zajistit dovolené last minute, kdy již přesně víme, že například během následujících tří týdnů opravdu můžeme odletět a necítíme špatný pocit, že zde zanecháváme určité věci rozpracované a nedokončené. Letenky a last minute pobyty si lze zajistit velmi rychle a odletět na dovolenou pak můžeme prakticky ještě týž den.

Pobyty i letenky last minute

Dovolené last minute mají ještě jednu zásadní výhodu kromě výše zmíněné menší časové náročnosti z hlediska plánování. Lasti minute zájezdy a pobyty ( platí to samozřejmě i pro letenky) jsou totiž mnohdy cenově zvýhodněné, tudíž se na dovolenou dostaneme za daleko menší peníze, než pokud bychom si ji zařizovali již s předstihem.

I last minute mají drobné nevýhody

Je pravdou, že dovolené last minute mají také jedno zásadní úskalí. Pokud totiž máme svoje oblíbené letní destinace, pak se klidně může stát, že cestovní kanceláře nebudou mít v rámci své last minute nabídky tyto destinace již k dispozici, neboť o ně byl velký zájem již při klasických objednávkách dopředu. Je však pravdou, že toto bývá spíše výjimečné a cestovní kanceláře si ponechávají dostatečné rezervy právě pro last minute dovolené.

Užijte si krásnou dovolenou

Ať už jste si vybrali dovolenou třeba již na počátku roku, nebo plánujete využít právě dovolené last minute, pak nám v každém případě nezbývá nic jiného, než Vám popřát krásnou dovolenou dle Vašich představ a perfektní výběr cestovní kanceláře a příjemnou lokalitu, která bude ideální pro relaxaci a nabrání nových sil do běžných pracovních dní.

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Bernard

neděle, 9. duben 2017
09:41

When someone writes an article he/she keeps the thought of a user in his/her mind that how a user can know it.
So that's why this piece of writing is amazing.

Thanks!


posted by: Bernard [Odpovědět]

Corrine

sobota, 22. červenec 2017
12:21

Normally I do not learn post on blogs, however I would like
to say that this write-up very compelled me to take a look at and do it!
Your writing style has been amazed me. Thanks, very great
post.


posted by: Corrine [Odpovědět]

Čtěte také...

Plánování letní dovolené

Plánování letní dovolené

Plánování dovolené je už i u vás určitě v plném proudu, není se čemu divit, vždyť léto je tu za pár týdnů. Kdo nechce nechat plánování dovolené až na poslední chvíli, tedy last minute, ten by si měl pospíšit a ujasnit si, kam že to vlastně letos s přáteli či rodinou pojede.

Jak můžeme využít fotografie z dovolené

Jak můžeme využít fotografie z dovolené

Dovolená v cizině patří mezi nezapomenutelné okamžiky. Na dovolené si dokonale odpočineme, nabereme nové síly do běžných pracovních dnů a poznáme také novou krajinu, místní kulturní a přírodní památky, na které pak budeme jistě rádi vzpomínat. Snad každý z nás si na dovolenou bere fotoaparát, aby mo…


Dovolené v Tunisku: 3 nejoblíbenější hotely letoviska Monastir

Letovisko Monastir patří k těm nejnavštěvovanějším v Tunisku. Malebné město se 40 tisíci obyvateli je skvělým místem pro letní dovolenou. Najdete tu překrásné dlouhé pláže s pozvolným vstupem do vody, významné památky jako Mauzoleum Habíba Burgíby nebo Ribát a dostatek ubytovacích kapacit. Podívejte…

Last minute dovolená na Krétě

Last minute dovolená na Krétě

Stále jste se ještě letos nevypravili na dovolenou a rozmýšlíte se, kam a kdy vyrazíte? Letní dovolená 2011, respektive ideální čas pro ni, se chýlí pomalu ke noci, cestovní kanceláře však v tuto chvíli stále nabízejí dostatek zájezdů a pobytů, které lze využít.Najděte si dovolenou na míru!
Aktuální last minute


Zajímavé odkazy