verze pro tisk

Lyžařské zájezdy pro letošní sezonu

4. listopad 2011

Na první sníh v našich končinách zatím marně čekáme. Milovníci lyžování tak netrpělivě čekají, až budou moci vytáhnout svoje lyže a konečně se zase spustit ze sjezdovky. Zatímco v loňském roce byla na horách v tuto dobu již poměrně slušná sněhová nadílka, letos to zatím vypadá, že si lyžaři budou muset zajet do zahraničí.

Lyžařské zájezdy pro letošní sezonuLyžařské zájezdy pro letošní sezonu

Lyžařské zájezdy jsou již v prodeji

Lyžařské zájezdy do zahraničí ale mají už mezi českými občany poměrně slušnou odezvu. Lidem, kteří mají lyžování rádi, totiž nestačí hory a sjezdovky, které jsou v našich končinách k dispozici. Lyžování na Šumavě, Krušných horách a ani v Krkonoších totiž nemůže zdaleka konkurovat tomu, co nabízejí lyžařská střediska v Rakousku, Itálii či Německu. A přitom cestovní kanceláře dnes pořádají zájezdy do těchto atraktivních lokalit za ceny, které jsou velmi přívětivé. I několikadenní lyžování v Rakousku či Německu nemusí být výrazně dražší nežli o poznání méně kvalitní lyžování v tuzemsku, přitom kvalita areálů a služeb je k neporovnání.

I letos se očekává velký nápor klientů, kteří budou chtít vyrazit lyžovat do zahraničí

Cestovní kanceláře, které se orientují na lyžařské zájezdy, již v tuto dobu plní své katalogy akcemi na zimu. A lyžaři, kteří si chtějí vyzkoušet, jak vypadá opravdu vysokohorské lyžování, by si neměli nechat ujít příležitost si co nejdříve některý ze zájezdů zamluvit. Místa jsou omezená a vzhledem k očekávanému náporu klientů může být za pár týdnů na celou sezonu vyprodáno, jak se tomu stalo v minulosti již mnohokrát.

Češi překvapivě sjezdovému lyžování přišli ohromě na chuť. Každým rokem si do tuzemských i zahraničních zimních středisek přijíždí užít zimní radovánky statisíce našinců.

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Charlotte

pátek, 21. červenec 2017
09:38

It's very effortless to find out any matter on web as compared to textbooks,
as I found this post at this site.


posted by: Charlotte [Odpovědět]

Čtěte také...

Příprava na lyžařskou sezonu

Příprava na lyžařskou sezonu

Milovníci lyžování se již nemohou dočkat, až napadne první sníh a budou moci opět po roce vytáhnout svoje lyžařské vybavení a vrhnou se na sjezdovky nebo do běžeckých stop. Na tuzemských horách se dá očekávat první sněhová nadílka již za několik týdnů, v případě zahraničních horských středisek pak l…

Poznávací zájezdy do Izraele

Poznávací zájezdy do Izraele

Poznávací zájezdy jsou skvělou možností, jak navštívit turisticky méně navštěvovaná města a během několika dní poznat místní lidi, jejich zvyky a kulturu. Existují cestovní kanceláře, které nabízejí velmi levné a přitom naprosto exkluzivní poznávací zájezdy, díky nimž lze poznat i pro našince exotič…


Cenově zvýhodněné zájezdy pro seniory: Odpočinek u moře ze jedinečných podmínek

Cenově zvýhodněné zájezdy pro seniory: Odpočinek u moře ze jedinečných podmínek

Je vám 55 let či více a chcete si užít krásný závěr léta u moře? Pak využijte jedinečné nabídky zvýhodněných zájezdů pro seniory. Do zajímavých letních destinací se podíváte za výrazně nižší cenu nežli v případě zakoupení klasického pobytového zájezdu.

Last minute zájezdy - levná dovolená na poslední chvíli

Last minute zájezdy - levná dovolená na poslední chvíli

Stále jste si ještě nevybrali dovolenou a čekáte na poslední chvíli? Pak možná děláte dobře, neboť aktuální zájezdy na poslední chvíli mohou být až o desítky procent levnější. Takzvané last minute zájezdy dnes běžně nabízejí prakticky všechny cestovní kanceláře.Najděte si dovolenou na míru!
Aktuální last minute


Zajímavé odkazy