verze pro tisk

Levné letenky na portále Aletenky.cz

6. červenec 2011

Dovolená doslova buší na dveře a spolu s ní přichází i tradiční starost, jak si co nejvýhodněji zajistit letenky do zahraničí. Cestování letadlem nepatří mezi nejlevnější způsoby dopravy, nicméně do vzdálenějších destinací nám ani nezbývá nic jiného, než si cestu letadlem vykonat. Jde o nejrychlejší, nejpohodlnější a dá se říci i nejbezpečnější způsob dopravy.

Levné letenky na portále Aletenky.czLevné letenky na portále Aletenky.cz

Levné letenky do různých destinací

Při cestování letadlem lze využít různé nabídky leteckých společností. Některé z nich se přitom orientují zejména na levné letenky pro klienty, kteří nepožadují pro cestu kompletní sortiment služeb na palubě a spokojí se s tzv. charterovými lety nízkonákladových leteckých společností. Díky těmto levným letenkám může být cesta letadlem opravdu výhodná, a to i do relativně blízkých destinací. Zatímco dříve jsme například při cestách do Chorvatska či Itálie využívali vlastní automobil či autobusy, dnes levné letenky umožňují cestovat do těchto destinací za velmi příznivé ceny. Levné letenky se pak samozřejmě dají pořídit i do mnoha dalších letovisek, zakoupit si můžete třeba letenky Paříž.

Odlety z Vídně

Odlety nemusejí být v našem případě vždy nutně jen z letiště Praha Ruzyně. Některé nízkonákladové letecké společnosti, které nabízejí zmíněné levné letenky, používají pro odlety letiště Vídeň. Naštěstí toto rakouské hlavní město není nikterak daleko od českých hranic a například Brňané jej využijí raději než letiště Praha, neboť to sem mají blíže.

Internetový portál Aletenky.cz

Levné letenky se dají pořídit přes internetový portál Aletenky.cz. Pohodlně si zde vyberete destinaci, do níž chcete odletět a místo, odkud plánujete Váš let. Poté se Vám zobrazí nabídka levných letenek, z níž si stačí vybrat tu nejvhodnější. Na serveru Aletenky.cz se také dozvíte spoustu zajímavých informací a novinek z oblasti letecké dopravy a cestovních kanceláří.

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Casey

neděle, 9. duben 2017
10:21

Thank you for the good writeup. It in truth was a leisure account
it. Glance complex to more delivered agreeable from you! By the way, how can we keep up
a correspondence?


posted by: Casey [Odpovědět]

Albertina

pondělí, 4. září 2017
02:41

Touche. Sound arguments. Keep up the good effort.


posted by: Albertina [Odpovědět]

Čtěte také...

Levné parkování u letiště i letenky

Levné parkování u letiště i letenky

Chystáte se na dovolenou nebo služební cestu a plánujete odlet z pražského letiště Václava Havla? Určitě se chcete na letiště dopravit svým automobilem, protože hromadnou dopravou je to značně nepohodlné a zdlouhavé. Také mohou nastat problémy s transportem větších zavazadel. Pokud ale pojedete svým…

Levné cestování po Čechách i zahraničí

Levné cestování po Čechách i zahraničí

Cestování do zahraničí či například po tuzemských památkách je oblíbenou formou činnosti během dovolených pro drtivou většinu z nás. Lidé, kteří se během volna nespokojí s odjezdem na svoji zahrádku za městem či poleháváním před televizní obrazovkou a mají zároveň alespoň trochu volných finančních p…


Levné parkování u letiště Praha Ruzyně

Levné parkování u letiště Praha Ruzyně

Před odletem na dovolenou je potřeba se také dopravit na letiště. Pokud se rozhodnete jet na Ruzyni vlastním automobilem, pak zcela jistě budete řešit problém s parkováním. Parkování přímo na letišti Ruzyně je poměrně drahou záležitostí, ceny jsou zde docela vyšponované. Mnohem lepší variantou je pa…

Levné a bezpečné parkování u letiště Praha Ruzyně

Levné a bezpečné parkování u letiště Praha Ruzyně

Před odletem na dovolenou řeší většina lidí problém s tím, jak se na letiště dostane. Nejsnadnějším způsobem je samozřejmě doprava vlastním automobilem. Zde však vyvstává otázka, kam na těch pár dnů naše auto zaparkujeme. Parkování u letiště, respektive přímo před ním, je drahé a ne každému se tak l…Najděte si dovolenou na míru!
Aktuální last minute


Zajímavé odkazy