verze pro tisk

Levné a bezpečné parkování u letiště Praha Ruzyně

24. únor 2012

Levné a bezpečné parkování u letiště Praha Ruzyně Před odletem na dovolenou řeší většina lidí problém s tím, jak se na letiště dostane. Nejsnadnějším způsobem je samozřejmě doprava vlastním automobilem. Zde však vyvstává otázka, kam na těch pár dnů naše auto zaparkujeme. Parkování u letiště, respektive přímo před ním, je drahé a ne každému se tak líbí. Naštěstí jsou ale v blízkosti letiště i jiná parkoviště. Jsou levnější a nabízejí stejný, ne-li vyšší komfort a vaše auto je navíc při parkování v době vaší nepřítomnosti komplexně pojištěno.

Foto: parkovanir7.czFoto: parkovanir7.cz

Parkoviště u letiště, které funguje 365 dní v roce

Parkoviště u letiště Praha Ruzyně nabízí například společnost ParkovaniR7. Její parkovací místa jsou od odbavovacích hal Ruzyně vzdálena jen několik minut. Pakliže využijete tohoto parkování, získáte nejenom výhodné ceny,ale také individuální přístup. Na letiště Vás dopraví klimatizovaným mikrobusem, přímo k odbavovacím halám a to zdarma. Nemusíte se tak tahat s kufry a hledat odkud Vám to asi letí. Parkování Ruzyně v sobě skrývá i další výhody. Především je tu pro řidiče 365 dní v roce nonstop. Vyřízení parkovacího stání je jednoduché a rychlé, zabere jen chvilku. Objednáte telefonicky nebo vyplníte objednávkový formulář máte možnost výběru.

Až třikrát levnější parkování u Ruzyně

Ceny, které parkování letiště Praha u společnosti ParkovaniR7 platíte, jsou až třikrát nižší nežli v případě parkování přímo před odletovými halami. Pro tuto společnost je výhodná cena a bezpečnost vždy na prvním místě. Parkoviště je uzamčeno a oploceno. Prostorná stání jsou samozřejmostí. Vaše auto je zde nejenom hlídáno a monitorováno nepřetržitě moderním kamerovým systémem ale navíc je pojištěno proti živelným pohromám, odcizení a vandalismu. Nemusíte se tak zbytečně obávat o svůj vůz v době dovolené či služební cesty.

Zaparkujte u letiště Praha Ruzyně chytře a levně. Společnost ParkovaniR7 Vám nabízí komfortní prostory pro parkování, které jsou od letiště vzdáleny jen zhruba 5 minut a také milý a přátelský přístup, který by jste jinde jen těžko hledali.

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Dusty

neděle, 9. duben 2017
09:34

Attractive part of content. I simply stumbled upon your blog
and in accession capital to assert that I acquire actually loved account your blog posts.
Any way I will be subscribing on your feeds or
even I fulfillment you access constantly rapidly.


posted by: Dusty [Odpovědět]

Rodrigo

pátek, 21. červenec 2017
11:59

Hi there, just wanted to mention, I liked this post.
It was helpful. Keep on posting!


posted by: Rodrigo [Odpovědět]

Sebastian

pátek, 14. říjen 2016
16:29

Já parkuji přes http://www.zaparkujteuletiste.cz/ . Jsou cenově výhodný a zatím jsem s nimi byl spokojen. Odvoz na letišté zdarma a vždy jsem byl u terminálu včas. Rozhodné je doporučuji :)


posted by: Sebastian [Odpovědět]

Čtěte také...

Levné parkování u letiště Praha Ruzyně

Levné parkování u letiště Praha Ruzyně

Před odletem na dovolenou je potřeba se také dopravit na letiště. Pokud se rozhodnete jet na Ruzyni vlastním automobilem, pak zcela jistě budete řešit problém s parkováním. Parkování přímo na letišti Ruzyně je poměrně drahou záležitostí, ceny jsou zde docela vyšponované. Mnohem lepší variantou je pa…

Levné parkování u letiště i letenky

Levné parkování u letiště i letenky

Chystáte se na dovolenou nebo služební cestu a plánujete odlet z pražského letiště Václava Havla? Určitě se chcete na letiště dopravit svým automobilem, protože hromadnou dopravou je to značně nepohodlné a zdlouhavé. Také mohou nastat problémy s transportem větších zavazadel. Pokud ale pojedete svým…


Levné letenky na portále Aletenky.cz

Levné letenky na portále Aletenky.cz

Dovolená doslova buší na dveře a spolu s ní přichází i tradiční starost, jak si co nejvýhodněji zajistit letenky do zahraničí. Cestování letadlem nepatří mezi nejlevnější způsoby dopravy, nicméně do vzdálenějších destinací nám ani nezbývá nic jiného, než si cestu letadlem vykonat. Jde o nejrychlejší…

Levné cestování po Čechách i zahraničí

Levné cestování po Čechách i zahraničí

Cestování do zahraničí či například po tuzemských památkách je oblíbenou formou činnosti během dovolených pro drtivou většinu z nás. Lidé, kteří se během volna nespokojí s odjezdem na svoji zahrádku za městem či poleháváním před televizní obrazovkou a mají zároveň alespoň trochu volných finančních p…Najděte si dovolenou na míru!
Aktuální last minute


Zajímavé odkazy