verze pro tisk

Jak můžeme využít fotografie z dovolené

17. duben 2012

Dovolená v cizině patří mezi nezapomenutelné okamžiky. Na dovolené si dokonale odpočineme, nabereme nové síly do běžných pracovních dnů a poznáme také novou krajinu, místní kulturní a přírodní památky, na které pak budeme jistě rádi vzpomínat. Snad každý z nás si na dovolenou bere fotoaparát, aby mohl zachytit ty nejzajímavější okamžiky z celého pobytu. Díky fotografiím si pak můžeme doma listovat v albu a připomínat si chvíle, kdy jsme si užívali sluníčka, krás dané země a zážitky, které jsme zde spolu s rodinou či přáteli zažili.

Jak můžeme využít fotografie z dovolenéJak můžeme využít fotografie z dovolené

Fotoobrazy z vlastních fotografií

Je však škoda, když se fotografie nevyužijí více a jen občas se na ně doma podíváme, jinak je fotoalbum zastrčené někde v šuplíku či ve skříni. Přitom s fotkami se dá dělat mnohem více. Krásným příkladem jsou kupříkladu fotoobrazy, kdy si z těch nejpovedenějších fotografií necháme zhotovit obrazy na stěnu do pokoje. Pak máme vzpomínky z dovolené neustále na očích.

Fotodárky

Kromě fotoobrazů si však můžeme zhotovit třeba i fotokalendáře, které pak můžeme mít doma namísto klasického kalendáře z obchodu. Fotokalendáře či fotoobrazy můžeme vhodně využít i jak krásné fotodárky, kterými potěšíme ostatní účastníky zájezdu, nebo jimi obdarujeme své blízké a přátele.

Netradičním způsobem, jak zpracovat vlastní fotografie z dovolené, je vytvoření foto puzzle. Kdo miluje skládání dílků a vytváření kompletních obrázků, ten si jistě takovouto šanci nechat si vyrobit vlastní foto puzzle nenechá ujít.

S fotografiemi z dovolené se dá zkrátka dělat mnoho věcí. Pouhé vyvolání fotek a následné zasunutí do alba je jen počátkem.

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Využijte last minute dovolené

Využijte last minute dovolené

Dovolené last minute mají jednu zásadní výhodu kromě menší časové náročnosti z hlediska plánování. Lasti minute zájezdy a pobyty ( platí to samozřejmě i pro letenky) jsou totiž mnohdy cenově zvýhodněné, tudíž se na dovolenou dostaneme za daleko menší peníze, než pokud bychom si ji zařizovali již s …

Plánování letní dovolené

Plánování letní dovolené

Plánování dovolené je už i u vás určitě v plném proudu, není se čemu divit, vždyť léto je tu za pár týdnů. Kdo nechce nechat plánování dovolené až na poslední chvíli, tedy last minute, ten by si měl pospíšit a ujasnit si, kam že to vlastně letos s přáteli či rodinou pojede.


Dovolené v Tunisku: 3 nejoblíbenější hotely letoviska Monastir

Letovisko Monastir patří k těm nejnavštěvovanějším v Tunisku. Malebné město se 40 tisíci obyvateli je skvělým místem pro letní dovolenou. Najdete tu překrásné dlouhé pláže s pozvolným vstupem do vody, významné památky jako Mauzoleum Habíba Burgíby nebo Ribát a dostatek ubytovacích kapacit. Podívejte…

Aktivní dovolená na kolech

Aktivní dovolená na kolech

Sportování je pro lidský organismus velmi důležité. Pravidelný pohyb nám zlepšuje fyzickou kondici, tělo je odolnější vůči onemocněním. Aktivní lidé si sport chtějí užívat i během dovolené. Vyrazit mohou třeba na oblíbené cyklozájezdy.Najděte si dovolenou na míru!
Aktuální last minute


Zajímavé odkazy