verze pro tisk

Cestovní pojištění online a přes mobilní telefon

11. květen 2012

Česká asociace pojišťoven sdružuje několik desítek českých pojišťoven. Většina z nich nabízí standardní pojišťovací služby, v jejich sortimentu samozřejmě nechybí ani cestovní pojištění. To začíná být pro mnoho lidí právě v těchto týdnech aktuální, neboť se blíží doba dovolených.

Cestovní pojištění online a přes mobilní telefonCestovní pojištění online a přes mobilní telefon

Konec běhání na pojišťovnu

Se sjednáváním cestovního pojištění bylo vždy poměrně velké trápení. Člověk si musel najít před dovolenou ve svém programu čas, aby mohl zajít do některé z pojišťoven, kde se dá cestovní pojištění uzavřít. Mnohdy to nebyla jen otázka několika minut, ale i dlouhého čekání ve frontě. To je dnes již naštěstí minulostí, neboť stále větší počet pojišťoven nabízí online cestovní pojištění.

Jak probíhá sjednání cestovního pojištění online

Cestovní pojištění online je velmi výhodné a hlavně mimořádně pohodlné. Stačí si doma vybrat pojišťovnu, která tuto službu poskytuje ( například Allianz pojišťovna, Direct pojišťovna a další). V momentě, kdy si člověk vybere pojišťovnu s nejvýhodnějším cestovním pojištěním, přistoupí k vyplnění online formuláře. I všechny následující kroky se následně dají vyřídit, aniž bychom museli přímo navštěvovat pojišťovnu. Přes internet se dá i vytisknout kartička pojištěnce či všechny potřebné dokumenty k pojištění, které by člověk měl mít u sebe, když jede na dovolenou.

Pojištění přes telefon

Poměrně horkou novinkou je cestovní pojištění přes mobilní telefony. U této služby, kterou již také některé pojišťovny v ČR poskytují, klient pouze zadá do telefonu základní údaje o své osobě a počet dní, po který chce být pojištěn. Poté mu přijde SMS zpráva, kde bude mít všechny důležité informace. Cena za pojištění se mu přitom odečte z jeho kreditu či se započítá do výdajů za telefon.

Cestovní pojištění online nám nejen usnadní práci při vyřizování této záležitosti, ale je také obvykle levnější nežli cena za cestovní pojištění, které uzavíráme přímo na pobočce pojišťovny.

Při výběru dovolené a tipech, kam se vydat, vám pomůže server o cestování.

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Jerry

neděle, 9. duben 2017
09:15

I read this post fully about the comparison of
most recent and previous technologies, it's awesome article.


posted by: Jerry [Odpovědět]

Čtěte také...

Jedete na dovolenou? Nezapomeňte na online cestovní pojištění!

Jedete na dovolenou? Nezapomeňte na online cestovní pojištění!

Ať už se chystáte vyrazit na delší zahraniční dovolenou nebo třeba jen na víkend, vždy je dobré zajistit si včas cestovní pojištění. Nikdy nevíte, kdy se vám může hodit a většinou se tak stane v nejméně vhodnou dobu.

Cestovní pojištění pro zahraniční i tuzemský pobyt

Cestovní pojištění pro zahraniční i tuzemský pobyt

Cestovní pojištění si většina lidí zařizuje pouze tehdy, jede-li na dovolenou do zahraničí. Velmi praktické však je zařídit si nějaké dobré pojištění také ve chvíli, kdy plánujete dovolenou v tuzemsku.


Dovolená last minute? Nezapomeňte na cestovní pojištění!

Dovolená last minute? Nezapomeňte na cestovní pojištění!

Mnozí z vás si zvykli objednávat dovolenou na poslední chvíli. Last minute zájezdy jsou totiž cenově výhodnější nežli klasické nabídky, dají se tak ušetřit tisíce korun. Přináší to však sebou i jedno úskalí. Pokud odjíždíte ze dne na den, snadno můžete zapomenout na zásadní věc v podobě cestovního p…

Před cestou do zahraničí si vždy sjednejte cestovní pojištění

Před cestou do zahraničí si vždy sjednejte cestovní pojištění

Je několik důležitých věcí a záležitostí, které je potřeba udělat před každou cestou na dovolenou. V první řadě si rozhodně zjistěte všechny detaily o zájezdu či pobytu. Před samotným odjezdem si pak zajistěte dům před případnými útoky zlodějů a vandalů. Na co však také nesmíte zapomenout, je uzavře…Najděte si dovolenou na míru!
Aktuální last minute


Zajímavé odkazy