verze pro tisk

Allianz Direct: Letní sleva na cestovní pojištění

28. duben 2013

Na dovolenou je potřeba se řádně připravit a vyřídit si také nezbytné cestovní pojištění, které Vás chrání před případnými problémy v zahraničí. Jednou z možností, kde uzavřít výhodné cestovní pojištění, je využití služeb u společnosti Allianz.

Allianz Direct: Letní sleva na cestovní pojištěníAllianz Direct: Letní sleva na cestovní pojištění

Letní sleva na cestovní pojištění Allianz

Cestovní pojištění Allianz je pro letošní léto ještě výhodnější, neboť zde trvá až do konce srpna speciální akce, kdy je poskytováno pro osoby do 26 let, které cestují do zóny Evropy na maximálně 90 dnů, se slevou 50% oproti původní ceně.

V rámci tohoto cestovního pojištění jsou pokryty neomezené léčebné výlohy, dále pak také připojištění zavazadel, pojištění stornovacích poplatků. Kromě toho je zde připraveno i pojištění při provozování mnoha sportů, je kryto také riziko spojené se zpožděním letů a mnohé další výhody.

Bez cestovního pojištění do zahraničí nejezděte

Cestovní pojištění není povinné, nicméně je opravdu na místě si jej zařídit, neboť v případě, že se Vám na dovolené něco stane a budete muset například navštívit místní nemocnici, bez cestovního pojištění se může takováto dovolená výrazně prodražit. A vzhledem k tomu, že cestovní pojištění není nikterak vysoké, jeho sjednání se vskutku vyplatí.

A proč navíc nevyužít slevu na cestovní pojištění, kterou pro klienty v létě připravila společnost Allianz Direct.

Nespornou výhodou tohoto cestovního pojištění je fakt, ze jste pojištěni opravdu před veškerými nepředvídatelnými situacemi, které Vám mohou v zahraničí potkat. Navíc u cestovního pojištění Allianz jsou pokryty léčebné výlohy bez jakéhokoliv limitu.

Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Therese

neděle, 9. duben 2017
10:09

Hey I know this is off topic but I was wondering if you knew of any widgets I could add to my blog that automatically tweet my newest twitter updates.
I've been looking for a plug-in like this for quite
some time and was hoping maybe you would have some experience with something like this.

Please let me know if you run into anything. I
truly enjoy reading your blog and I look forward to your new updates.


posted by: Therese [Odpovědět]

Čtěte také...

Cestovní pojištění online a přes mobilní telefon

Cestovní pojištění online a přes mobilní telefon

Česká asociace pojišťoven sdružuje několik desítek českých pojišťoven. Většina z nich nabízí standardní pojišťovací služby, v jejich sortimentu samozřejmě nechybí ani cestovní pojištění. To začíná být pro mnoho lidí právě v těchto týdnech aktuální, neboť se blíží doba dovolených.

Před cestou do zahraničí si vždy sjednejte cestovní pojištění

Před cestou do zahraničí si vždy sjednejte cestovní pojištění

Je několik důležitých věcí a záležitostí, které je potřeba udělat před každou cestou na dovolenou. V první řadě si rozhodně zjistěte všechny detaily o zájezdu či pobytu. Před samotným odjezdem si pak zajistěte dům před případnými útoky zlodějů a vandalů. Na co však také nesmíte zapomenout, je uzavře…


Cestovní pojištění pro zahraniční i tuzemský pobyt

Cestovní pojištění pro zahraniční i tuzemský pobyt

Cestovní pojištění si většina lidí zařizuje pouze tehdy, jede-li na dovolenou do zahraničí. Velmi praktické však je zařídit si nějaké dobré pojištění také ve chvíli, kdy plánujete dovolenou v tuzemsku.

Dovolená last minute? Nezapomeňte na cestovní pojištění!

Dovolená last minute? Nezapomeňte na cestovní pojištění!

Mnozí z vás si zvykli objednávat dovolenou na poslední chvíli. Last minute zájezdy jsou totiž cenově výhodnější nežli klasické nabídky, dají se tak ušetřit tisíce korun. Přináší to však sebou i jedno úskalí. Pokud odjíždíte ze dne na den, snadno můžete zapomenout na zásadní věc v podobě cestovního p…Najděte si dovolenou na míru!
Aktuální last minute


Zajímavé odkazy